Me kasutame küpsiseid selleks, et kindlustada Teile meie kodulehe parim sirvimise kogemus. Lisainformatsioon küpsiste kohta. Nõustun

TEENUSED

Värbamine
Tööjõurent
Sihtotsing
(headhunting)
Konsultatsioon
Farmaatsiasektori
turundamine
LT LV EE
Projektid Balti
riikides

Me suudame kiirelt valida erinevate erioskustega töötajaid vastavalt iga kliendi personaalsetele vajadustele. 1–14 tööpäeva jooksul esitame kliendile potentsiaalsete kandidaatide CV-d koos meiepoolsete märkuste ja hinnangutega. Soovi korral aitame kliendil kohtuda valitud kandidaatidega ja hangime tagasisidet ja soovitusi nende eelmistelt tööandjatelt, alluvatelt või kolleegidelt.

Me palkame kliendi poolt valitud kandidaadi 1–3 tööpäeva jooksul ja tagame kõik vajalikud töövahendid. Me aitame säästa kliendil töötaja valimisel, raamatupidamisel, igapäevatööde probleemide lahendamisel ja uute töövahendite hankimisel aega ja kulusid. Pärast kokkulepitud koostööperioodi lõppu on kliendil võimalus palgata teenust osutanud töötaja kliendi ettevõttese.

Meil on suurepärased kogemused erakordsete talentide leidmisel. Kui klient on määranud spetsiifilised nõudmised, teeme me sihtotsingut, võttes ühendust sobivaimate kandidaatidega ja kutsume neid värbamiskonkursil osalema. Me tagame nii klientide kui ka kandidaatide konfidentsiaalsuse.

Me pakume konsultatsiooni töötasu, potentsiaalsete kandidaatide ja värbamise efektiivsuse suurendamise teemadel.

Me korraldame spetsiaalseid meditsiinisektori esindajate koolitusi, mille alal on meil aastatepikkune kogemus. Me pakume müügikampaaniaid ja konsultatsiooniteenuseid, jälgime toodete paigutust müügikohtades, teeme meditsiiniseiret ja prooviostjate uuringuid ja valmistame kampaaniamaterjale. Samuti pakume laias valikus turundusteenuseid: uuringud, konkurentsianalüüs ja meediaseire.

Me pakume teenuseid Leedus, Lätis ja Eestis. Me järgime sama kõrget teenuse osutamise standardit kõikides riikides.

Maria Rudkowski

Projektijuht

Me võtame teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust

Sõnum saadetud!